Sanias Loratadine hooikoortstabletten 30 Tabletten

Op voorraad

loader
Bezig met laden...
  € 3,30
Omschrijving
Loratadine bij neusallergie 10 mg wordt gebruikt bij: overgevoeligheidsreacties van het neusslijmvlies (allergische rhinitis), ter verlichting van de ziekteverschijnselen zoals niezen, loopneus, branderig gevoel en jeuk aan de ogen en neus.
Meer Informatie
Productnummer 0001277404
Productbeschrijving Loratadine bij neusallergie 10 mg wordt gebruikt bij: overgevoeligheidsreacties van het neusslijmvlies (allergische rhinitis), ter verlichting van de ziekteverschijnselen zoals niezen, loopneus, branderig gevoel en jeuk aan de ogen en neus.
Gebruik Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
Eén tablet (10 mg) per dag.

Kinderen in de leeftijd van 2 tot 12 jaar
Voor kinderen met een lichaamsgewicht van meer dan 30 kg: één tablet (10 mg) per dag.
Voor kinderen met een lichaamsgewicht kleiner of gelijk aan 30 kg: Loratadine Mylan
tabletten zijn niet geschikt voor gebruik bij deze kinderen.

Het gebruik van Loratadine Mylan bij kinderen jonger dan 2 jaar wordt niet aanbevolen,
omdat de werkzaamheid en veiligheid van loratadine bij kinderen jonger dan 2 jaar niet zijn
vastgesteld.

Patiënten met een sterk verminderde leverwerking
Volwassenen en kinderen met een lichaamsgewicht van meer dan 30 kg: de aanbevolen
aanvangsdosering is één tablet (10 mg) om de dag.
Volg bovenstaande instructies op, tenzij uw arts u een ander advies heeft gegeven.
Samenstelling De werkzame stof in dit middel is loratadine. Elke tablet bevat 10 mg loratadine. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, magnesiumstearaat, ma?szetmeel, microkristallijne cellulose.
Belangrijke informatie zeer zeldzame gevallen kunnen mensen allergisch (overgevoelig) zijn voor Loratadine. Stop met het gebruik van Loratadine wanneer u last krijgt van onverwacht opzwellen, een benauwd gevoel of piepende ademhaling en neem direct contact op met uw arts of apotheker. Vaak voorkomende bijwerking, bij kinderen tussen 2 en 12 jaar zijn vermoeidheid, hoofdpijn en zenuwachtigheid. Bijwerkingen bij volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar zijn: Vaak voorkomende bijwerkingen (bij meer dan 1 op de 100 patiënten, maar minder dan 1 op de 10): · hoofdpijn; · slaperigheid; · vermoeidheid; · zenuwachtigheid. Soms voorkomende bijwerkingen (bij meer dan 1 op de 1.000 patiënten, maar minder dan 1 op de 100): · toegenomen eetlust; · slapeloosheid. Zeer zelden voorkomende bijwerkingen (bij minder dan 1 op de 10.000 patiënten): · ernstige allergische reacties;duizeligheid; · misselijkheid, droge mond, maag die van streek is met pijn;
Inhoud 30 Tabletten
Merk Sanias
EAN 8716049003835
Trusted Shops Reviews

Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!

A. Vogel Keelspray 30 ml
€ 11,99
Sinaspril paracetamol 16 kauwtabletten
€ 5,19
Wapiti ® Hoestsiroop 150 ml
€ 7,65 Vanaf € 7,45
Staffelprijzen beschikbaar, zie product pagina voor uiteindelijke prijs.
Sinaspril paracetamol  100 ml
€ 7,49
Prospan Hoestsiroop 200 ml
€ 12,05